Dveře

Vyrábíme celodřevěné dveře kompletně z masivu, dřevěné dveře včetně výplní (tzv. kazetové dveře), tak i dýhované dveře, masivní plné dveře, prosklené nebo jen částečně prosklené. Dále vyrábíme zasouvací dveře (zašupovací, šoupačky) jedno i dvou křídlé, zasouvané vedle stěny, ale i do stěny pokud je k tomuto stěna stavebně uzpůsobena.

Pro dýhované dveře používáme širokou škálu dýh, jejichž kombinací můžeme vytvořit na dveřích různé ornamenty. Ornamenty na dýhovaných dveřích jsme schopni vyrobit i podle Vašeho návrhu.

Dveře nabízíme v široké škále dřevin a barev sladěné k Vašemu interiéru.


Provedení dveří

Otočné dveře (pantové)

dveře

Dveře pantové s panty 3D seřizováním. K těmto dveřím je možné si vybrat z nabídky několika typů zárubní. Kliky dodáváme ke dveřím dle výběru zákazníka z katalogu ověřených výrobců.K těmto dveřím je možné si vybrat z nabídky několika typu zárubní. V případě, že již máte původní kovové zárubně, nabízíme Vám v podobě obkladu kovové zárubně obložkou OKZ.

Na výběr máte z mnoha typu prosklení (vzorky skel vozíme na ukázky s sebou) Dveře jsou osazeny klasickými zámky (tzv. dozíckými nebo fabkovými).

Posuvné dveře šoupací (šoupačky)

dveře

Dveře jsou posuvné jak kolem zdi, tak do pouzdra. Dveře mají na uchycení místo klik zadlabané misky (dřevo, kov, možno s koulí).

Pojezd dveří je řešen vrchní kolejnicí, ve kterém jezdí na silonových kolečkách zavěšené křídlo dveří. Ve spodní části dveří je vyfrézovaná drážka, na podlaze je přišroubován plastový držák, který v drážce má funkci vedení dveří.


Více fotografií kde naleznete nejen naše dveře najdete v referencích. Pokud se chcete zeptat na něco, co se týká naší práce, popřípadě zakázek, můžete nás kontaktovat.

NahoruCopyright © 2013 Richard Kökény