Kuchyně

Kuchyňské linky jsou nedílnou součástí a chloubou všech domácností. Všechny kuchyňské linky vyrábíme na zakázku po pečlivém projednání se zákazníkem, rozvržení a zaměření prostor kuchyně.

Standardní kuchyňské linky jsou v kombinaci korpusy DTD (lamino) a dvířka MDF všech možných profilů a imitací dřevin. Stále častěji jsou žádány dvířka z masivu (kazety) nebo vrstvené laťovky (biodesky). Ale je možno vyrobit podle požadavků jakoukoliv kombinaci kuchyňské linky např. s kamennou pracovní deskou.

Kuchyňské linky montujeme a dodáváme včetně návrhů kuchyní, požadovaných spotřebičů, drátěného programu, dřezů, odsavačů par, baterií a osvětlení kuchyňské linky. Samozřejmostí je odborná montáž včetně konzultací.

Interiér kuchyně jsme schopni doplnit i o další nábytkové doplňky, bary, odkládací prostory, skříňky popřípadě, že je kuchyně spojena s jídelnou vyrobíme i jídelní set (stůl, židle) ve stejném designu jako je kuchyňská linka.


drevena kuchyne kuchyne na miru kuchynske linky kuchynska linka

Více fotografií kde naleznete nejen naše kuchyně najdete v referencích. Pokud se chcete zeptat na něco, co se týká naší práce, popřípadě zakázek, můžete nás kontaktovat.

NahoruCopyright © 2013 Richard Kökény