O firmě Truhlářství R.K.

Hlavní specializací truhlářské firmy, která se dále zabývá výrobou nábytku a dalších truhlářských výrobků, jsou schody a schodiště. A to jak z masivu, tak i z ostatních materiálů používaných pro truhlářskou výrobu.

Schody a schodiště jsou v poslední době nejfrekventovanějšími zakázkami, které naše truhlářství vyrábí. U těchto větších a na výrobu náročnějších truhlářských výrobků je potřeba docílit a následně udržet vysokou profesionalitu provedení a zároveň kvalitu. Proto se schody a schodiště staly naší hlavní specializací. Reference naší firmy vás přesvědčí, že jsme zárukou kvality pro vaši zakázku. Mnoho zákazníků, kteří se na nás obrací s požadavkem na výrobu schodů a schodišť, přichází díky doporučení některého z našich zákazníků, kterému již naše schody či schodiště slouží. Každému našemu zákazníkovi a jeho výrobku věnujeme největší možnou péči s důrazem na výslednou kvalitu.

Mimo schodů a schodišť vyrábíme:

  • kuchyňské linky z lamina i masivu včetně počítačového návrhu
  • součástí dodávky mohou být i vestavěné spotřebiče včetně jejich nákupu a montáže
  • veškerý bytový nábytek jak z lamina, tak i z masivního dřeva (dětské pokoje, kanceláře, ložnice, věšákové stěny atd.)
  • dveře klasické otevírané do místnosti na pantech, ale i dveře zasouvací podél stěny nebo přímo do stěny (zašupovací, posuvné). Dveře vyrábíme jak z masivního dřeva tak dýhované.
  • dřevěná zábradlí, popř. v kombinaci z nerezem všeho druhu a provedení. Např. balkónové zábradlí (klasické laťkové, soustružené,
    ale i tzv. bavorské včetně květináčů)

Dodací lhůty pro všechny naše výrobky jsou 3 až 4 týdny od podepsání smlouvy a upřesnění všech podkladů k výrobě.

Pro naši výrobu používáme výhradně kvalitní a vysušené řezivo. Po dohodě se zákazníkem je možno zakázku vyrobit i z materiálu, který si zákazník dodá sám v případě, že jeho kvalita odpovídá požadavkům podle zadaného truhlářského výrobku. Povrchové úpravy našich truhlářských výrobků provádíme pouze kvalitními a značkovými speciálními oděru vzdornými polyuretanovými laky na dřevo nebo také vodními nebo olejovými nátěry na dřevo, vše dle požadavků zákazníka. Tyto speciální laky se používají převážně na extrémně namáhané povrchy jako například schody, šatní stěny atd.

Naše výrobky na Vaše přání přimoříme do odstínu Vámi požadovaného vzorku nebo již stávajícího interiéru. Veškeré povrchové úpravy lakováním a mořením provádíme v moderní stříkací lakovně.

truhlarstvi

V případě Vašeho zájmu jsme Vám schopni, v rámci našich rozšířených služeb, zařídit zafinancování Vámi objednaných výrobků prostřednictvím úvěru České spořitelny.

Kde sídlíme?

Sídlem firmy a výrobních prostor je Valdíkov u Třebíče. Na trhu působíme již více jak 15 let. Za tuto dobu jsme získali velké množství zkušeností, které zúročujeme v naší práci. O naší kvalitně provedené práci hovoří reference od zákazníků z mnoha zemí Střední Evropy. V posledních letech se specializujeme na výrobu dřevěných schodů a schodišť. Odběrateli našich výrobků, schodů, schodišť, ale i dalších truhlářských výrobků jsou zákaznici nejenom z České republiky, ale také ze Slovenska, Rakouska, Německa či Polska.

NahoruCopyright © 2013 Richard Kökény